poniedziałek, 10 lipca 2017

Osiągnąć swój cel

Jak wytrwać w swoich postanowieniach ? Stawiamy sobie to pytanie bardzo często. Jedną z największych przeszkód, która staje nam na drodze w naszej upragnionej zmianie jest tzw. opinia publiczna, i trudno się z tym nie zgodzić. 

Chcesz zmienić fryzurę ? Zastanawiasz się co powiedzą inni.
Chcesz zmienić coś w swoim ubiorze ? Zastanawiasz się co powiedzą inni.
Chcesz zmienić styl w jakim prowadzisz swoje życie ? Zastanawiasz się, po czym stwierdzasz, że ludziom może się do nie spodobać. Co robisz ? Rezygnujesz.


Skoro opinia innych jest dla nas tak istotna, to czy dobrym sposobem na osiągnięcie naszego celu będzie otoczenie się osobami, które będą nas wspierać w pogoni za naszym marzeniem ? Ja tak zrobiłem. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że osiągnąłem swój sukces.

"Zastanów się co chcesz w życiu robić, a potem zacznij to robić."

Tego cytatu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W bardzo łatwy sposób zobrazuje Ci jak mniej więcej możesz zacząć podążać drogą w kierunku sukcesu. Marzysz o karierze modelki ? Na pewno znasz kogoś kto potrafi w minimalnym stopniu posługiwać się lustrzanką ? Analogicznie, jeżeli myślisz, że byłbyś dobrym fotografem zaprzyjaźnij się z osobą, która uwielbia stawać przed obiektywem, a Ty szlifuj swój talent.

Natomiast jeżeli chciałabyś/łbyś popracować nad swoją sylwetką, najrozsądniej będzie jeżeli rozejrzysz się za kimś, kto potrafi obchodzić się z ciałem człowieka oraz sprzętem na siłowni, z którym Ty nie do końca sobie radzisz. Jeżeli szukasz pomocy przy doborze produktów w swoim jadłospisie lub w ułożeniu ćwiczeń w swoim planie treningowym napisz, a razem uporamy się z tym.
Teraz na moim blogu oprócz ciekawych porad, przepisów, ciekawostek treningowych możesz zdobyć swój własny spersonalizowany plan dietetyczny oraz treningowy, który pomoże Ci osiągnąć cel.
Gorąco zachęcam do współpracy.

Jeżeli masz jakieś pytania możesz je zostawić w komentarzu lub wysłać je na maila kontakt@wrobelprzemek.pl


BODYPAK.PL - KOD RABATOWY: PRZEMEK-W

3 komentarze:

 1. Dokładnie jeśli się coś kocha to trzeba do tego dążyć, albo się uda albo będziemy mieć fajne wspomnienia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo motywujące. Nie ma chyba lepszych słów, aby to określić. Ja jestem znów po Twojej stronie, i jestem pod wielkim wrażeniem Twojej osoby. Z resztą... od samego początku byłam.
  I oby powstawało więcej takich wpisów. Od serducha. Brawo! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Odcięcie się od toksycznych ludzi, jest jedyną drogą do osiągnięcia prawdziwego szczęścia w życiu, otaczanie się ludźmi, którzy mają cele, ambicje i nie ściągają Cię w dół to prawdziwy skarb, który powinniśmy pielęgnować! Zawsze myślimy co powiedzą inni i boimy się zmian, nie dlatego, że w głębi serca się ich boimy, ale dlatego, że właśnie "co powiedzą inni". Wpisy z serducha najlepsze! :)
  Pisz dalej ;) Będę zaglądać i obserwuję ! :)

  OdpowiedzUsuń

TOP