niedziela, 19 lutego 2017

MotywacjaCześć! Jak mają się wasze bicki? Nie jest łatwo dbać cały czas o to co się je. nie jest łatwe by każdego dnia ciężko trenować. Ale wiecie co? Ja to po prostu kocham i właśnie takiego chce życia. Sport, który sobie wybrałem daje mi mnóstwo satysfakcji i masę energii do życia. Czuję, że wreszcie jestem tam gdzie zawsze chciałem być - mój własny azyl.

Przykro o tym wspominać ale będąc małym chłopcem nie byłem specjalnie usportowiony z powodu nadwagi, której byłem świadomy od najmłodszych lat. Dużą część swojego dziecięcego życia spędziłem na szukaniu zajęcia, do którego na prawdę bym się nadawał, będzie mnie interesować i dawać mi radość każdego dnia. Nie było to łatwe.
Większość znajomych, których poznałem w dzieciństwie pamięta mnie jako sportowego łamagę, który lubił dobrze zjeść. Teraz, większość z nich może zauważyć, że wiele się u mnie pod tym względem zmieniło. Znalazłem zajęcie, którego tak długo szukałem.

Bardzo bym chciał, aby każdy mógł spełniać się robiąc to co na prawdę lubi. Myślę, że to bardzo ważne, by być szczęśliwym i zadowolonym ze swojego życia.
Kochasz tańczyć, kopać piłkę lub układać komuś włosy? Rób to! Rozwijaj swoje zainteresowanie i poprawiaj swoje umiejętności. Wkładaj w to całe serce by robić to na prawdę dobrze.

Zapraszam również do zaobserwowania mojego instagrama LINK oraz do skorzystania z mojego KODU RABATOWEGO: PRZEMEK-W robiąc kolejne zakupy na Bodypak.pl

Bluza treningowa: deadlift.com.pl 

Mam nadzieję, moim wywodem uda mi się kogoś zmotywować do działania. Piszcie w komentarzach o waszych zainteresowaniach.

4 komentarze:

 1. też w szkole byłam taka sobie z wuefu. i nienawidziłam biegać. a teraz uwielbiam. kto by pomyślał ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życie strasznie potrafi zaskoczyć. Dziękuje, że wpadłaś do mnie :)

   Usuń
 2. Ja również długo szukałem, swojej pasji :D Ciężko było znaleźć coś w co naprawdę się wciągnę, dlatego imałem się wielu rzeczy. Z jednej strony było to dobre, bo poszerzałem swoje horyzonty, a z drugiej za bardzo się rozpraszałem. Nie mniej jednak, niczego nie żałuję i każda czynność, w którą się w jakiś sposób zaangażowałem, czegoś mnie nauczyła :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja oczywiście też niczego nie żałuje ze swoich młodszych lat. Dzieciństwo miałem na szczęście bardzo udane. Dziękuję, że wpadłeś ! Pozdrawiam Cie

   Usuń

TOP