środa, 30 września 2015

Nowy członek treningowej ekipy. Przedstawiam wam nowy element mojego treningowego ekwipunku. 
"Promixx"

O istnieniu takiego "pomocnika" dowiedziałem się podczas FIWE w Warszawie. Tam zobaczyłem jak urządzenie działa i uznałem, że dobrze było mieć taki sprzęt. 

Jest to 650ml shaker, który po wciśnięciu przycisku szybko wymiesza waszego treningowego drinka.
  
Shaker prezentuję się bardzo ładnie, oprócz tego jest prosty w obsłudze i  chociaż na pierwszy rzut oka urządzenie wydaję się ciężkie, sprzęt ten jest bardzo lekki, a tym samym wygodny w użyciu.

„Promixx” przydał mi się wczoraj; przed oraz po treningu, gdzie bez problemu mogłem przygotować, a potem wypić ulubione białko serwatkowe. :)

Kochani, pomimo tego, że sprzęt ten bardzo mi się podoba i na pewno nie raz go użyję, pragnę wam przypomnieć, że taki cud techniki jest tylko i wyłącznie dodatkiem, który pomaga nam zaoszczędzić kilka minut naszego cennego czasu. Nie można stawiać wszystkiego na urządzenia elektroniczne, czy suplementy. Dieta i regularny trening jest podstawą do zbudowania upragnionej sylwetki.
 Ja nad moją wymarzoną sylwetką ciągle pracuję.

Zachęcam do komentowania i obserwacji.

2 komentarze:

 1. Święte słowa! Dieta i regularność q treningu ti podstawowa :) Ja ćwiczę ,,dla siebie", dla zdrowia (fitness), ale widzę po moin przyjacielu ile wysiłku kosztuje jego pasja. Super przyrząd, taki shaker to byłyby fajny prezent dla kogoś kochajacego ćwiczyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może, któregoś dni wybierz się z przyjacielem na trening :D Na pewno dowiesz się czegoś ciekawego, a zawsze to coś nowego. A treningi trzeba urozmaicać :D
   Pozdrawiam Was !

   Usuń

TOP