wtorek, 15 września 2015

FIWE- Fitness & Wellness

- coś co wydawało się zwykłym słomianym zapałem zmieniło się nie gasnący płomień -

Mój ostatni, wolny od nauki weekend spędziłem w Warszawie, gdzie uczestniczyłem w jednej z najbardziej prestiżowych imprez w branży fitness & wellness - FIWE.

Były to dwa dni biznesowe, podczas których mogłem poznać i przetestować na własnej skórze najnowsze propozycje producentów i ekspertów z branży.

  sprzęt sportowy • akcesoria sportowe • sprzęt Crossfit • odzież treningowa • suplementy diety
 • wyposażenia klubów sportowych• urządzeń do odnowy biologicznej 

Nadal jestem pod wielkim wrażeniem tego jak zróżnicowane mogą być urządzenia do ćwiczeń. Mogą one wyglądać bardzo podobne, jednak tylko pozornie. Najmniejszy szczegół może sprawić, że zadaniem i celem urządzenia jest zupełnie co innego.

Wypróbowałem kilka sprzętów, m.in. powyciskałem sobie  klatę na skosie dodatnim, pomachałem sobie hantelkami, ale najbardziej przypadła mi do gustu ta suwnica:Wydarzenie było bardzo ciekawe. Gdzie tylko spojrzeć, wszędzie dało się zobaczyć świetnie wycięte sylwetki, co bardzo motywowało do dalszej pracy nad sobą.

A właśnie, świetne sylwetki ...

Event odwiedziły takie perełki jak  Hannibal For King, Gosia Mączyńska, Michał Karmowski, Akop i Sylwia Szostak.

Możliwość zrobienia sobie zdjęcia, czy krótka wymiana zdań... to dla wielu tam obecnych na pewno wielkie przeżycie, którego długo nie zapomną.
Natomiast, ja na pewno nie zapomnę krótkiego treningu grupowego poprowadzonego przez Michała Karmowskiego, w którym wziąłem udział. 

Te kilka godzin w hali pełnej ludzi i sprzętu sportowego uświadomiło mi, jak wiele pracy jeszcze przede mną i ile jeszcze muszę się nauczyć.

Jestem pewny, że jeżeli wycisnę z siebie więcej, nie będę się poddawał i w swoją pracę włożę jeszcze więcej serca czeka mnie sukces. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP