środa, 15 lipca 2015

Ważny dzień.
Elo.

Dzisiejszy dzień był nieco bardziej męczący niż wczorajszy, ale to nic, bo co mnie nie zabije to mnie wzmocni ! #motivationbuldier

Powiem wam szczerze, że od jakiegoś czasu często zastanawiam się na tym czy zmienić pracę. Pracuje w firmie rodzinnej jako menago jednego z  naszych obiektów noclegowego.
Raz jest cieżej a raz są lżejsze dni. Praca daje mi wiele swobody tj. wolne dni jeżeli potrzebuje, nie pracuje tak długo, w hierarchii firmowej jestem dość wysoko , a same wynagrodzenie za miesiąc pracy, jak dla mnie jest bardzo przyzwoite.
Przechodząc do sedna - odczuwam pragnienie spróbowania czegoś nowego ... spotkania na swojej drodze jakichś nowych wyzwań. Chęć udowodnienia sobie, że dam sobie radę w każdej sytuacji.Przechodząc do części, o której najabardziej chciałem wam opowiedzieć

Udałem się dziś do mojej szkoły , sie ubiegam się o przyjęcie.  Podjąłem decyzje, że w przyszłości chciałbym się zajmować dziennikarstwem i mediami. Chciałem dziś złożyć dokumenty na profil "Dziennikarstwo Ekonomiczne i Public Relations". Chce się rozwijać w tym kierunku, aby kiedyś, przykładowo, móc budzić was w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN" , bądź będę wam zdawał relacje z różnych eventów, podobnie jak Olivier Janiak.
Być może pragnienia, o których wspominałem wcześniej zostaną zaspokojone wyzwaniami studenckimi :D

JA, STUDENT! ---- Super !

Train : 
Na dzisiejszym treningu barków wpadło :
-10 min cardio na bieżni + kilka ćwiczeń rozciągających
- Wyciskania nad głowej na maszynie smitha 10x 4
- Wyciskanie na przody barków na maszynie smitha 10x4
- Przyciąganie sznura do obojczyka, stojąc na wyciągu górnym 12x4
-Przyciąganie gryfu do brody , wzdłuż klatki piersiowej , stojąc 12x4
-Unoszenie hantli na bok  max x 3
- Unoszenie hantli  (przód  barków) max x 3
- 30 min. cardio na bieżniZapraszam do obserwacji i komentowania 
ELO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP