środa, 22 lipca 2015

Wakacje, zdjęcia i trening ! :D

Wakacje !

Już tylko godziny dzielą mnie od wylotu ! Wspaniałe uczucie bez dwóch zdań. Tego roku wybieram się do Bułgarii, Słoneczny Brzeg razem z Anią. Będzie to już moja trzecia wizyta w tym kraju, ale nie żałuje ani jednej sekundy spędzonego tam czasu. Uwielbiam podróże i właściwie zawsze kiedy jest trochę wolnego staram się gdzieś wybrać dalej.
Na moje szczęście zawsze mi to wychodzi :D

Kiedy byłem młodszy sporo jeździłem po świecie razem z rodziną a cel podróży głównie zależał od pory roku. Myślę, że urodziłem się pod szczęśliwą gwiazdą, ponieważ nie każdy może pozwolić sobie na wakacje za granicą, co więcej nie każdy może pozwolić sobie ogólnie na wczasy, bo wiadomo, że wakacje za granicą wcale nie są wyznacznikiem udanych wakacji ! 

Tymczasem wakacje spędzam pracując i zdobywając doświadczenie... niestety ... skończyły się czasy wakacyjnej laby. Przyznam, że jestem zmęczony ciągłym stresem, staraniem się, aby być na czas w umówionym miejscu, a to równa się ze stałym pośpiechem co bardzo szarpie moje nerwy, bo jestem dosyć impulsywny, a najgorsze jest wysłuchiwanie błędów, które jednak dalej zdarza mi się popełniać wykonując obowiązki ...
 Moja zaleta ? Uczę się na błędach i zapamiętuje czego więcej nie robić.

1 sierpnia! Sesja zdjęciowa
Tak, tak  ... Już nie długo (wstępnie) podzielę się z wami zdjęciami z sesji zdjęciowej. Za obiektywem stanie moja dobra koleżanka Agness.
Jak sobie to wyobrażam ?
Chciałbym, aby każde ujęcie było spontaniczne. Niech nie widzę, kiedy Agness zrobi zdjęcie. Uwielbiam spontaniczność a zwłaszcza na zdjęciach. Chce, aby sesja była w mieście, na  starówce w Żorach lub Rybniku, ale zastanawiam się nad zdjęciami pośród wieżowców w centrum Katowic. Kto wie gdzie będzie następna sesja zdjęciowa ... Może Kraków albo Warszawa ?

A jakie jest wasze wymarzone miejsce na sesje zdjęciową ? Odpowiadajcie w komentarzach. 
Jestem bardzo ciekawy waszych marzeń i pomysłów Kochani !

Dziś wpadł świetny trening pleców. Po wakacjach zrobię trening z Mateuszem Szczotka. Na pewno będzie jakieś zdjęcie i krótka relacja z treningu.


Zapraszam do obserwowania i komentowania

Trzymajcie sie !

1 komentarz:

  1. Zazdroszczę takiego wyjazdu, baw się dobrze!:)

    daria-mikolajewska.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

TOP