wtorek, 14 lipca 2015

To jak to będzie wyglądać?

Elo.

Dosyć tego na mój temat. Jestem pewien, że z czasem dowiecie się o mnie więcej niż ja sam o sobie :DNa moim blogu będę zamieszczał nie tylko różne, fajne chwile z mojego życia, ale będę się starał wam doradzać w sprawie zdrowego odżywiania oraz będę zdawał wam relacje z moich treningów na siłowni. Jest to mój świat i moje największe zainteresowanie... a zainteresowań mi nie brak :D !

Dzisiejszy dzień był pracowity, ale bywały już gorsze dni. Grunt to się nie załamywać i narzekać, bo z własnego doświadczenia wiem, że narzekanie to strata czasu ( no może jest to swego rodzaju odreagowanie) , jeżeli przy tym nie ma żadnego konkretnego działania.
Z tej racji odpuściłem sobie dzisiejszy trening i postanowiłem spędzić dzień z dziewczyną i zrobić sobie mały cheat meal - zjedliśmy  spaghetti zrobione z pełnoziarnistego makaronu z dodatkiem świeżo wyciskanego czosnku, pysznej marchewki, oliwy i ziół. Cheat meal dlatego, ze sos nie był #homemade a kupny. No trudno.


Jutro kolejny dzień pracy i przyjdzie pora na trening moich barków + cardio 30 min na orbitreku. Być może trening zrobię razem z moim mentorem - trenerem ig : @matiihard 

Pamiętajcie o tym, że życie to nie tylko pozytywne zdarzenia. Nie załamujemy się... idziemy dalej ! "Jeżeli mam się cofnąć, to tylko po to, by wziąć rozbieg"

Obesrwujcie komentujcie 
Piona Ziomeczki, Elo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP