niedziela, 19 lipca 2015

Co za historia ! Podziw i zdumienie.

#4


 Hej Kochani.

Dwa dni temu miałem zaszczyt pojawić się na wspaniałym evencie pewnej firmy ubezpieczeniowej w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Pomimo tego, że była wczesna godzina, bo przecież godzina 10:00 to jeszcze noc, wszyscy tryskali humorem i byli naładowani pozytywną energią. Pojawiło się około 500 osób. Większość to finansiści, biznesmeni oraz bizneswoman.  Nie brakowało też ludzi z innych branż, podobnie jak w moim przypadku.

Impreza była bardzo oficjalna, a w oczy rzucał się ogarniający granatowy kolor garniturów. Jednak impreza nie była taka sztywna, iż ludzie przemawiający na dużej scenie pozwalali sobie na sprośne kawały, zabawne filmiki, czy zdjęcia, wyświetlane z projektora.

Jednak, to z czego ja się najbardziej cieszę jest to, że mogłem  "przybić piątkę"  z Tomkiem Kowalskim - zwycięzca IV edycji MUST BE THE MUSIC.

Tomek to charyzmatyczny wokalista z Dolnego Śląska, który jak sam o sobie mówi "Urodzony, by śpiewać...". Jego wokal często porównywany jest z głosem Ryśka Riedla, którego nie musze nikomu przedstawiać.


 Niestety nadszedł 8 czerwca, 2014 r. Tomek miał wypadek, który sprawił , że wózek inwalidzki, to jeden z najważniejszych elementów jego życia. Jednak nie poddał się. Stara się wrócić do normalnego życia, jednak by tak się stało ... konieczne są serie rehabilitacji oraz wsparcie jego bliskich, którzy nie opuścili go w potrzebie.

Historia, którą opowiedział nam Tomek udowodniła mi, że trzeba cieszyć się każdą szczęśliwą sekundą swojego życia oraz, że nie można się poddawać.

Miałem okazje pochwalić się moim blogowaniem oraz moją pasją dziennikarską, co sprawiło, że mam obiecany wywiad z Tomkiem...  Z Tomkiem- wspaniałym wokalistą,  nie Tomkiem- ofiarą wypadku.Do następnego ! :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP